Artykuł Dodaj artykuł

Lepszy obieg informacji w dziale kadr

Fild.NET radzi jak o połowę skrócić czas przeznaczany na obieg dokumentacji. Rozwiązanie usprawniające obieg informacji dla działu kadr – to kolejna nowość firmy Fild.NET, specjalizującej się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft.

filc.bmp
Fild.NET radzi jak o połowę skrócić czas przeznaczany na obieg dokumentacji
Lepszy obieg informacji w dziale kadr
Rozwiązanie usprawniające obieg informacji dla działu kadr – to kolejna nowość firmy Fild.NET, specjalizującej się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft.
 
Stworzony przez Fild.NET „SmartWork dla Kadr” to system elektronicznej wymiany formularzy i dokumentów uwzględniający specyfikę działów kadr przedsiębiorstw i instytucji. Jego istotą jest zwiększenie efektywności pracy i optymalizacja procesów. Nowe rozwiązanie Fild.NET pozwoli nawet o połowę zmniejszyć czas dotychczas przeznaczany na kontrolowanie przepływu dokumentacji.
 
„Nasze nowe rozwiązanie porządkuje, poddaje kontroli i bierze odpowiedzialność za niezliczoną ilość dokumentów, formularzy czy wniosków. Tworzy przejrzyste i logiczne procedury, które pozwalają błyskawicznie zlokalizować potrzebny dokument, jego adresata i drogę jaką przechodzi zanim dotrze do celu. Stanowi znaczne ułatwienie dla pracowników. Nie muszą oni pamiętać gdzie znajduje się dany formularz ani czy uwzględnia aktualną regulację prawną – sprawdzi to za nich system” - mówi Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Sp. z o.o.
 

Wyzwaniem dla programistów Fild.NET była szczególna cecha spraw załatwianych w dziale kadr. Zmieniające sie niezwykle często przepisy, regulacje ustawowe, zarządzenia instytucji czy wzory formularzy wymagają od pracowników nieustannego śledzenia sytuacji i reagowania na wprowadzone zmiany. Opracowany przez Fild.NET system elektronicznych formularzy, natychmiast scala informacje z różnych źródeł, bierze od pracowników odpowiedzialność za dotychczasowe czynności, tym samym uwalniając ich od potencjalnych błędów i straconego czasu.
 
Oferta dla działu kadr jest kolejnym - po „SmartWork dla Informatyki” - pomysłem Fild.NET na poprawę obiegu informacji skierowanym do firm i instytucji. Opracowane przez Fild.NET systemy elektronicznej wymiany formularzy i dokumentów, uwzględniają specyfikę poszczególnych poziomów działalności przedsiębiorstw. Zbudowane w oparciu o technologię Microsoft SharePoint Portal Server 2007 optymalnie wykorzystują już wdrożone oprogramowanie Microsoft, przez co przynoszą natychmiastowe korzyści przy niskich kosztach. Kolejne rozwiązanie, którego szczegóły Fild.NET zamierza ogłosić pod koniec kwietnia, ma być skierowane do działów finansowych.
 
Fild.NET to integrator rozwiązań Microsoft, którego kompetencje potwierdzają certyfikaty "Złotego Partnera Microsoft" w 4 kategoriach ("Business Process and Integration Solutions", "Data Management Solutions", "Information Worker Solutions" oraz "Microsoft Business Solutions"). Fild.NET zawsze stara się optymalnie wykorzystać już wdrożone programy Microsoftu, integrując je z bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami tej firmy. Jest to podejście gwarantujące najbardziej efektywny kosztowo sposób rozwiązania większości problemów poszczególnych działów firmy lub całych organizacji.  Do klientów Fild.NET zaliczają się takie firmy, jak m.in.: Allianz Polska, Antalis Poland, Géant Polska, Fortis Bank Polska SA, ING Bank Śląski SA, PZU, Skandia, Inter Partner Assistance, czy Wyborowa SA. Więcej informacji o Fild.NET jest dostępne pod adresem: www.fild.net.

Podobne artykuły