Artykuł Dodaj artykuł

Tylko do 4 listopada będą trwały eliminacje konkursu Księgowy Roku 2007.

Warszawa, 22.10.2007 – Jeszcze tylko przez dwa tygodnie będą trwały eliminacje do dziewiątej edycji Księgowego Roku.

 

ksiegowy%20roku.jpg

Warszawa, 22.10.2007 – Jeszcze tylko przez dwa tygodnie będą trwały eliminacje do dziewiątej edycji Księgowego Roku.

Chętni mają jeszcze szansę wziąć udział w tegorocznym  Konkursie.

Konkurs Księgowy Roku to szansa dla osób związanych z księgowością, rachunkowością, finansami, problematyką podatkową, aby zweryfikować swoją wiedzę, zdobyć cenne nagrody oraz uzyskać prestiżowy tytuł Księgowego Roku 2007.

Osoby, które wzięły udział w pierwszej rundzie mogą poprawić swój wynik odpowiadając również na pytania z rundy drugiej – przy ocenie brany będzie pod uwagę korzystniejszy dla uczestnika wynik. Każdy, kto udzieli odpowiedzi na pytania testowe i rozwiąże zadanie sytuacyjne otrzyma od Organizatorów drobny upominek. 

Ogłoszenie listy półfinalistów nastąpi w połowie listopada. Sesja Finałowa (rozgrywki półfinałowe i finałowe) odbędzie się 8 grudnia 2007, a nazwisko zwycięzcy zostanie podane do wiadomości podczas uroczystej Gali Finałowej 12 stycznia 2008 roku.

Aplikacja konkursowa oraz wszelkie dodatkowe informacje dotyczące dziewiątej edycji konkursu Księgowy Roku znajdują się na stronie internetowej: www.ksiegowyroku.pl.

Ogólnopolski konkurs Księgowy Roku jest prestiżowym wydarzeniem integrującym środowisko księgowych i specjalistów w dziedzinie finansów realizowanym przez Grupę Wydawniczą INFOR, Sage Symfonia i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Cieszy się uznaniem Uczestników oraz osób reprezentujących kręgi biznesowe, władze lokalne i centralne, środowiska opiniotwórcze i media.

Jego celem jest wyróżnianie najlepszych finansistów w Polsce oraz promowanie ich jako liczących się partnerów w zarządzaniu przedsiębiorstwami.

Dodatkowych informacji udziela:

Dominika Gąsiewska
Ciszewski Public Relations
ul. Bobrowiecka 1A,
00-728 Warszawa
tel: (48 22) 488 41 55
e-mail: dgasiewska@publicrelations.pl

Podobne artykuły