Artykuł Dodaj artykuł

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi obsługiwany przez Comarch CDN OPT!MA

Stowarzyszenie „Dwa Brzegi”, będące organizatorem corocznego festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym i Janowcu, korzysta z programu Comarch CDN OPT!MA, a także z aplikacji CDN e-Sklep, która umożliwia sprzedaż biletów przez Internet.

Logo Comarch

Stowarzyszenie „Dwa Brzegi”, będące organizatorem corocznego festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym i Janowcu, korzysta z programu Comarch CDN OPT!MA, a także z aplikacji CDN e-Sklep, która umożliwia sprzedaż biletów przez Internet. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania dotychczasowe rozprowadzanie wejściówek uległo usprawnieniu i przyspieszeniu.

Przy obsłudze sprzedaży biletów na festiwal oraz obsłudze księgowej Stowarzyszenie „Dwa Brzegi” zdecydowało się korzystać z programu Comarch CDN OPT!MA. Początkowo używane były moduły: Kasa/Bank, Faktury, Księga Handlowa oraz Płace i Kadry. W tym roku, aby ułatwić możliwość kupna biletów, zdecydowano się na ich sprzedaż przez Internet. W tym celu wybrano aplikacje współpracujące z Comarch CDN OPT!MA – sklep internetowy CDN e-Sklep, a także usługę Uwierzytelnionej Wymiany Danych. Dzięki takiemu rozwiązaniu dane z punktów sprzedaży znajdujących się w innym punkcie niż księgowość są przekazywane bezpośrednio do programu księgowego przez Internet. Dodatkowo w sklepie internetowym można uzyskać informację o dostępności biletów oraz kupić wejściówkę na interesujące uczestnika wydarzenie.

W tym roku festiwal trwa od 01.08 do 08.08 i będzie na nim można zobaczyć nie tylko ciekawe i wartościowe filmy, ale także te dziedziny sztuki, które są częścią każdego dzieła filmowego, a więc literaturę, muzykę czy plastykę obrazu. W tym roku na festiwalu nie zabraknie takich znanych postaci, jak: Zbigniew Zamachowski, Stanisław Zawiśliński, Krystyna Janda, Jacek Glomb, Andrzej Wajda czy Grażyna Torbicka.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły