Artykuł Dodaj artykuł

ASSECO BUSINESS SOLUTIONS: KOLEJNA UMOWA Z FIRMĄ ŚWITALSKI & SYNOWIE S.A.

Asseco Business Solutions, firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw, podpisała z firmą Świtalski & Synowie S.A. umowę na wdrożenie systemu Asseco SOFTLAB ERP w zakresie obsługi magazynu, logistyki i produkcji.

Asseco Business Solutions logo

Asseco Business Solutions, firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw, podpisała z firmą Świtalski & Synowie S.A. umowę na wdrożenie systemu Asseco SOFTLAB ERP w zakresie obsługi magazynu, logistyki i produkcji. Będzie to już kolejne wdrożenie Asseco Business Solutions dla Świtalski & Synowie.

Implementacja rozwiązania ma na celu umożliwienie realizacji zleceń w sektorze produkcyjnym, w związku z rozszerzeniem działalności Świtalski i Synowie w obszarze budownictwa mieszkaniowego i usługowego. Zapewni także pełną kontrolę stanów magazynowych materiałów i produktów. Wdrożenie obejmie 10 licencji Asseco SOFTLAB ERP. Zakończenie prac zaplanowano na koniec 2010 roku.

To kolejna już umowa zawarta pomiędzy Asseco Business Solutions, a poznańską spółką. Na początku tego roku spółka Asseco BS zrealizowała projekt kompleksowego wdrożenia rozwiązania ERP bazującego na systemie Asseco SOFTLAB ERP. Implementacja obejmowała między innymi instalację modułów: finanse i księgowość, środki trwałe, kadry i płace oraz controlling. Dodatkowo wdrożony został moduł Asseco SOFTLAB Rental, wspierający zarządzanie nieruchomościami i najmem, opracowany specjalnie na potrzeby firm z branży nieruchomościowej.

Spółka Świtalski & Synowie specjalizuje się w działalności inwestycyjnej oraz deweloperskiej, obejmującej nieruchomości komercyjne oraz budownictwo mieszkaniowe. Firma posiada rozbudowany portfel nieruchomości komercyjnych o charakterze handlowym, biurowym i magazynowym. W jej ofercie są też obiekty mieszkaniowe oraz zlokalizowane na terenie Wielkopolski grunty.

„Asseco SOFTLAB ERP to system rozwijalny i skalowalny, którego otwarta architektura umożliwia proste tworzenie i modyfikację funkcjonalności biznesowych oraz formy wizualnej. Dzięki temu system ten może ewoluować i być rozbudowywany, w zależności od zmieniających się potrzeb firmy, w której został wdrożony. Doskonałym przykładem takiego rozwoju systemu jest współpraca z firmą Świtalski & Synowie S.A. Z uwagi na rozszerzenie profilu działalności spółki, a co za tym idzie zwiększonych potrzeb z zakresu funkcjonalności systemu, możliwe będzie bezproblemowe wdrożenie modułów wspierających logistykę, gospodarkę magazynową i produkcję oraz zintegrowanie ich z wdrożonym już systemem Asseco SOFTLAB ERP” - powiedział Grzegorz Dudziak Dyrektor Biura Poznań Asseco Business Solutions S.A., odpowiedzialny za realizację projektu w firmie Świtalski & Synowie.

Artykuł został dodany przez firmę

Asseco Business Solutions S.A.

Asseco Business Solutions SA jest jednym z czołowych producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw na rynku polskim. Firma oferuje systemy ERP dla wszystkich segmentów rynku (małych, średnich, dużych).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły