Artykuł Dodaj artykuł

Varico- już od 25 lat w biznesie warto na nas liczyć!

Dokładnie 25 lat minęło od niezwykle ważnego momentu dla firmy Varico. 6 lutego 1989 roku odbyło się oficjalne podpisanie aktu notarialnego, który powołał do życia firmę Varico.

Logo Varico
 
Dokładnie 25 lat minęło od niezwykle ważnego momentu dla firmy Varico. 6 lutego 1989 roku odbyło się oficjalne podpisanie aktu notarialnego, który powołał do życia firmę Varico. Jednocześnie w tym samym dniu rozpoczęły się obrady Okrągłego Stołu w Pałacu Namiestnikowskim (dzisiejszym Pałacu Prezydenckim).
 
Firma Varico jest poznańskim producentem oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Na ogólnopolskim rynku rozwiązań IT działa nieprzerwanie od 1989 roku realizując swoją misję „Z zaangażowaniem tworzymy oprogramowanie i dajemy gwarancję na godne zaufania programy wspierające swobodny rozwój Twojego biznesu”. Jako kompleksowy dostawca rozwiązań informatycznych Varico oferuje oprogramowanie finansowo-księgowe do obsługi sprzedaży, magazynu, jak również aplikacje do zarządzania treścią (CMS), sklepy internetowe oraz programy do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Z naszych programów skorzystało wiele tysięcy firm, a stały wzrost sprzedaży świadczy o intensywnym rozwoju marki i wzroście zaufania użytkowników. Varico to nie tylko programy i usługi informatyczne – wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli oraz pracowników MSP, udostępniliśmy usługę Gwarancja Odtworzenia Danych oraz zapoczątkowaliśmy inicjatywę społeczną PodatkiNaKlik.
 
Nieustanna praca nad jakością i nowymi produktami
 
Przez wszystkie lata istnienia firmy nieustannie pracujemy nad tym, aby wszystkie programy i usługi spełniały wymagania klientów, dlatego jako pierwsi na polskim rynku IT wprowadziliśmy jasno sformułowaną i niepowtarzalną gwarancję na nasze oprogramowanie. 
 
Z okazji 25 lat istnienia firmy, przygotowaliśmy dla swoich obecnych i nowych klientów specjalne atrakcje:
 • Varico Przyjazne Formularze - nowy produkt firmy, zapewniający szybkie i wygodne wypełnianie formularzy, deklaracji, druków i umów w każdej firmie;
 • Varico: dlaczego w biznesie warto na nas liczyć? - konkurs dla obecnych i nowych klientów, w którym główną nagrodą jest 1.000 zł do wykorzystania na zakup oprogramowania Varico.
 • Gwarancja Zwrotu Pieniędzy - promocja umożliwiająca zrezygnowanie, w dowolnym momencie, z Gwarancji i zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas;
Nagrody i wyróżnienia 
 
Dowodem wysokiej jakości naszego oprogramowania jak i sukcesów w zarządzaniu przez jakość, są uzyskane certyfikaty i nagrody. W ciągu dwudziestopięcioletniej działalności otrzymaliśmy:
 • Nagrodę Wielkopolska Jakość [2004], 
 • Wielkopolską Nagrodę Jakości [2005], 
 • Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2000 [od 2000], 
 • „Złoty Laur” w kategorii „Zarządzanie najwyższej jakości” [2007], 
 • Certyfikat „Rzetelna Firma” przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów [2008],
 • Nagrodę Jakość Roku 2009 w kategorii Innowacja za moduł Raporty Mailowe [2010],
 • Nagrodę „Biznes. Dobry wybór” [2013].
   
Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie i wspólne lata.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły