Artykuł Dodaj artykuł

Raport 10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce już wydany

Serwis decyzje-IT.pl udostępnił swoim użytkownikom bezpłatny raport „10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce”.

Serwis decyzje-IT.pl udostępnił swoim użytkownikom bezpłatny raport „10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce”. Publikacja ma na celu przybliżyć tematykę wdrożeń CRM w naszym kraju, a także promować przypadki wdrożeń zakończone sukcesem. Przedstawione przykłady mają dodatkowo stanowić dowód na to, że można skutecznie wdrożyć system CRM i osiągnąć zamierzone cele biznesowe.

To już kolejna publikacja serwisu decyzje-IT.pl po wydanym raporcie „10 najciekawszych wdrożeń ERP w Polsce”. Podczas gdy w poprzednim materiale skupiono się na prezentacji systemów klasy ERP w przedsiębiorstwach produkcyjnych w Polsce, obecnie zainteresowały nas systemy CRM. W zorganizowanym na stronach serwisu konkursie wyłoniliśmy 14 zgłoszonych przypadków, na które głosowali czytelnicy portalu. Po zakończeniu głosowania wybrano 10 przykładów wdrożeń, które znalazły się w publikacji.

Wybrane zgłoszenia musiały spełnić określone warunki, takie jak chociażby zakończenie wdrożenia w ostatnich dwóch latach. Ponadto wdrożenie musiało obejmować jeden lub kilka z obszarów zarządzania relacjami z klientami. Kolejny wymóg, jaki postawiono zgłoszeniom to integracja z jedną lub wieloma innymi aplikacjami informatycznymi.

Celem było stworzenie dokumentacji jak najbardziej interesujących, a zarazem przydatnych wdrożeń, które mogłyby stać się inspiracją dla czytelników serwisu. Opracowany dokument jest także dużą pomocą do dalszego inwestowania w systemy informatyczne wspomagające zarządzanie.

„10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce” można pobrać bezpłatnie z serwisu www.decyzje-IT.pl

Podobne artykuły