Koszyk: BRAK

Artykuł Dodaj artykuł

Rembud inwestuje w rozwiązanie Comarch CDN XL

Spółka Rembud z siedzibą w Strzyżowie na Podkarpaciu została kolejnym użytkownikiem systemu do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. Wybór padł na rozwiązanie polskiego producenta - Comarch CDN XL.

Logo Comarch

Spółka Rembud z siedzibą w Strzyżowie na Podkarpaciu została kolejnym użytkownikiem systemu do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. Wybór padł na rozwiązanie polskiego producenta - Comarch CDN XL. Wdrożenie prowadzi Platynowy Partner Comarch – firma Elektra Sp z o.o. z Rzeszowa.

– System Comarch CDN XL został przez nas zakupiony głównie z myślą o ulepszeniu i usprawnieniu procesów biznesowych w naszej firmie. Celem jego wdrożenia jest uzyskanie pełnej i bieżącej kontroli nad prowadzonymi projektami budowlanymi w obszarze przychodów, kosztów i zakupów oraz poprawienie organizacji sprzedaży w naszych hurtowniach budowlanych – mówi Marta Włodyka, Prezes Rembud Sp. z o.o.

Wdrożenie jest obecnie w końcowej fazie. Łącznie na systemie Comarch CDN XL będzie pracowało od 1 stycznia 2010 roku 30 jednoczesnych użytkowników. Implementacja obejmie obszar logistyki, księgowości, magazynu wysokiego składu, projektów budowlanych oraz controllingu.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły