Oferta pracy

Finance and Procurement Administrator

Lódz, łódzkie Dodano: 2019-12-09 2019-12-09 | ID oferty: 231465 Źródło: infopraca.pl

Finance and Procurement Administrator
Lódz
NR REF.: 1132083

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi w sektorze nieruchomości komercyjnych, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko Finance & Procurement Administrator.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wparcie zespołu analityków finansowych oraz Team Leadera. Do jej zadań będzie należeć koordynowanie zamówień oraz płatności, wystawianie faktur oraz przekazywanie ich klientom, wsparcie przy procesowaniu faktur dostawców, w tym wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z należnościami. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie zajmować się przygotowywaniem raportów, sprawozdań z działalności i brać aktywny udział w comiesięcznych spotkaniach zespołów finansowych i operacyjnych.

Poszukujemy osób, które ukończyły studia wyższe (co najmniej I stopnia). Idealni Kandydaci powinni posiadać pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości (AP/AR/GL) i posługiwać się biegle językiem angielskim (min. B2). Powinny być to osoby zmotywowane, chętnie do nauki, gotowe do pracy w międzynarodowym środowisku i cechujące się bardzo dobrą organizacją czasu pracy.

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, a także bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych.
Skontaktuj się z firmą:

Hays Accountancy Finance

Lódz łódzkie

Dane kontaktowe:

Kontaktując się z firmą powiedz, że zdobyłeś o niej informacje dzięki portalowi ksiegowosc.org!
Dziękujemy!