Oferta pracy

PRACOWNIK OCHRONY - OFERTA PRACY DLA OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI (NR 0138)

Inowrocław, kujawsko-pomorskie Dodano: 2020-01-22 2020-01-22 | ID oferty: 269475 Źródło: infopraca.pl

Numer oferty: StPr/20/0138

Obowiązki:

ochrona mienia obiektu wskazanego przez pracodawcę, praca na terenie Inowrocławia i okolic (możliwy zwrot kosztów dojazdu tzw. kilometrówka do pracy w okolicach Inowrocławia - promień 15 km.)

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe, wymagana informacja o niekaralności, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy: 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 508346730 od pn-pt w godz: 8-16

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Skontaktuj się z firmą:
Kontaktując się z firmą powiedz, że zdobyłeś o niej informacje dzięki portalowi ksiegowosc.org!
Dziękujemy!