Wynik wyszukiwania

 
Moduł AutoWindykacji ODL zdjęcie

Moduł AutoWindykacji ODL

W styczniu 2016 roku wprowadziliśmy na rynek nowy moduł naszego systemu ERP ODL – Moduł AutoWindykacji. Działa on na zasadzie automatycznych powiadomień email, wysyłanych do klientów z informacją o przeterminowanych płatnościach.  

Czytaj więcej

 
Wakacyjna promocja ODL zdjęcie

Wakacyjna promocja ODL

Jeżeli zastanawiasz się nad systemem ERP dla Twojego przedsiębiorstwa koniecznie zapoznaj się z wakacyjną promocją ODL – oszczędzasz do 30%.

Czytaj więcej

 
Leasing oprogramowania ODL zdjęcie

Leasing oprogramowania ODL

Przypominamy, że dział handlowy ODL może przygotować dla Państwa każdą ofertę zakupu oprogramowania ODL lub dodatkowego sprzętu w formie leasingu.

Czytaj więcej

 
Zaktualizuj PolkaSQL do wersji 4.0 i w pełni korzystaj z nowych funkcji zdjęcie

Zaktualizuj PolkaSQL do wersji 4.0 i w pełni korzystaj z nowych funkcji

Pragniemy Państwu przypomnieć, iż od listopada 2014 mają Państwo możliwość korzystania z nowej udoskonalonej wersji programu Polka SQL – 4.0  i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wprowadzonymi przez ODL ulepszeniami.

Czytaj więcej

 
Terminowe płatności od klientów - Case Study z wdrożenia Modułu AutoWindykacji w firmie CSI zdjęcie

Terminowe płatności od klientów - Case Study z wdrożenia Modułu AutoWindykacji w firmie CSI

Firma CSI została założona w 1992 roku i od tego dnia, dzień po dniu wypracowuje sobie mocną pozycję na rynku branżowym, zarówno w dziedzinie szeroko rozumianej automatyki przemysłowej, jak i dystrybucji akcesoriów fotograficznych, rozwiązań pamięci masowych oraz akumulatorków, baterii i ładowarek.   

Czytaj więcej

 
Nowa strona www zdjęcie

Nowa strona www

Zobacz jakie procesy zachodzące  w Twoim przedsiębiorstwie  może wspierać nasz program ERP.

Czytaj więcej

 
Zmiany przepisów podatkowych - 25.08.2015 mija termin składania deklaracji VAT-7 zdjęcie

Zmiany przepisów podatkowych - 25.08.2015 mija termin składania deklaracji VAT-7

Zmiany przepisów podatkowych - 25.08.2015 mija termin składania deklaracji VAT-7 - zachęcamy do aktualizacji EwkaSQL do wersji 4.8

Czytaj więcej

 
Sprawdź, co możesz odliczyć w nowym roku zdjęcie

Sprawdź, co możesz odliczyć w nowym roku

Zbliża się gorący okres rozliczeniowy. Chcesz zapłacić mniej? Zobacz, jakie są ulgi i komu przysługują.

Czytaj więcej

 

Okienko derogacyjne umożliwi pełne odliczenie VAT

Pełne odliczenie podatku VAT od zakupu samochodów z homologacją ciężarową, w tym z tzw. kratką, będzie możliwe prawdopodobnie w okresie od początku roku – do końca lutego 2014r.

Czytaj więcej

 
Warsztat CIT, VAT, PIT  2016, 26 kwietnia 2016 zdjęcie

Warsztat CIT, VAT, PIT 2016, 26 kwietnia 2016

Intensywny warsztat, którego program, biorąc pod uwagę Państwa problemy i największe wyzwania w codziennej praktyce podatkowej, został uszyty na miarę i w trosce o Państwa czas oraz pieniądze będzie odnosił się jedynie do kluczowych i najciekawszych kwestii związanych z podatkami VAT, CIT i PIT. 

Czytaj więcej

 
Zmiany w ulgach na dzieci zdjęcie

Zmiany w ulgach na dzieci

Od 2015 r. obowiązują nowe zasady odliczania ulg na dzieci. Zmianie uległa wysokość limitów, jak również zasada odliczania ulgi przez osoby płacące podatki niższe od jej wysokości.

Czytaj więcej

 
Nowelizacje ustawy o VAT i zmiany prawne wchodzace w życie 1 kwietnia 2014 a zmiany w programach zdjęcie

Nowelizacje ustawy o VAT i zmiany prawne wchodzace w życie 1 kwietnia 2014 a zmiany w programach

Z dniem 1 kwietnia 2014 weszły w życie nowe przepisy VAT dotyczące odliczania podatku VAT od zakupu i wydatków związanych z eksploatacją pojazdów samochodowych w firmach. W zależności od przeznaczenia pojazdu naliczony podatek VAT można będzie odliczać w 50% lub 100%  

Czytaj więcej

 
Szkodliwy włoski czynnik zdjęcie

Szkodliwy włoski czynnik

Pierwsza w tym tygodniu sesja na światowym rynku akcji rozpoczęła się od zniżki, i to niestety wyraźnej. Inwestorzy zareagowali wyprzedażą walorów spółek na negatywne informacje, które popłynęły na parkiety ze wszystkich kluczowych zakątków globu. Przedstawione w piątek dane z amerykańskiego rynku pracy były wyraźnie słabsze niż oczekiwano (w czerwcu w amerykańskim sektorze pozarolniczym przybyło jedynie 18 tys. nowych miejsc pracy, najmniej od września, dane za kwiecień i maj skorygowano w dół – łącznie o 44 tys, a stopa bezrobocia wzrosła do poziomu 9,2%, najwyższego od grudnia), sobotnie doniesienia z Chin pokazały najwyższy odczyt inflacji od czerwca 2008 r. (+6,4% r/r, choć spodziewano się +6,2%), a również od piątku w kwestiach europejskiego kryzysu zadłużenia, najwięcej mówi się już nie tylko o Grecji, ale też o Włoszech.

Czytaj więcej

 

Wystąpienie VDMA, Stowarzyszenia Przemysłu Dóbr Inwestycyjnych z okazji GIFA 2007 w Düsseldorfie

Elastyczność i wydajność procesów odlewniczych oraz wysoka jakość odlewanych elementów to dzisiaj założenia oczywiste. Dlatego też w procesach przyszłości w centrum zainteresowania znajdzie się niezawodność procesowa oraz, w szczególnym stopniu, nieszkodliwość ekologiczna. Mając spełniające takie założenia technologie przemysł odlewniczy musi sprostać konkurencji z innymi procesami produkcji i wyrobami nie odlewanymi.

Czytaj więcej

 

GIFA, METEC, THERMPROCESS i NEWCAST zaprezentują się w czerwcu 2007 w Düsseldorfie jako udany kwartet

Cztery międzynarodowe targi technologiczne GIFA - Międzynarodowe Targi Odlewnictwa, METEC - Międzynarodowe Targi Metalurgii, THERMPROCESS – Międzynarodowe Targi Technologii Termoprocesowej i NEWCAST – Międzynarodowe Targi Odlewów zaprezentują się znowu razem od 12. do 16. czerwca 2007 na Terenach Targowych w Düsseldorfie.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 15