Wynik wyszukiwania

 

Raport: Czy Polacy ufają bankom?

Atrakcyjna oferta konkurencji, podwyżka opłat, prowizji oraz mała liczba dostępnych bankomatów - to najczęstsze przyczyny zmiany banku. Jak pokazuje badanie pt. „Zaufanie Polaków do banków” przeprowadzone na zlecenie Procontent Communication bardzo istotna dla badanych jest też profesjonalna obsługa klienta, a dużo mniej wyniki finansowe.

Czytaj więcej

 
Straciłeś kartę płatniczą? Nie czekaj, zadzwoń zdjęcie

Straciłeś kartę płatniczą? Nie czekaj, zadzwoń

W Polsce średnio co 24 sekundy ktoś zastrzega kartę bankomatową. W 84% przypadków przyczyną jest zgubienie – pozostałe to wynik kradzieży. W skutecznym i szybkim blokowaniu kart pomaga specjalna infolinia.

Czytaj więcej

 
Terminale płatnicze to odpowiedź na oczekiwania klientów! zdjęcie

Terminale płatnicze to odpowiedź na oczekiwania klientów!

Terminale płatnicze są coraz częściej dostępne w przestrzeni publicznej. Mimo to wciąż wielu Polaków skarży się, że musi używać gotówki z powodu braku urządzenia płatniczego.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać konto dla firmy? 5 najważniejszych kryteriów zdjęcie

Jak wybrać konto dla firmy? 5 najważniejszych kryteriów

Prowadzenie firmy wiąże się z koniecznością posiadania rachunku bankowego, na który regularnie będą spływać dochody z działalności. Sprawdź, czym się kierować, by dokonać słusznego wyboru.

Czytaj więcej

 
Czy banknot 500-złotowy sprawdzi się w dobie płatności bezgotówkowych? zdjęcie

Czy banknot 500-złotowy sprawdzi się w dobie płatności bezgotówkowych?

Płatności bezgotówkowe stale zyskują wśród Polaków na popularności, a jeśli już posługujemy się gotówką, to banknotów o wysokich nominałach używamy stosunkowo rzadko. Tymczasem 10 lutego wszedł do obiegu banknot o nominale 500 zł. Czy rzeczywiście jest on nam potrzebny i czy banki są gotowe na jego wprowadzenie?

Czytaj więcej

 
Mobilna bankowość dla firmy zdjęcie

Mobilna bankowość dla firmy

Małe i średnie firmy, by zwiększyć konkurencyjność, wdrażają rozwiązania, które pozwalają szybciej i skuteczniej dotrzeć do klientów. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą więc banki wprowadzające produkty przeznaczone dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Czytaj więcej

 
Polacy przepłacają na ratach kredytu zdjęcie

Polacy przepłacają na ratach kredytu

Prawie 750 tys. kredytów walutowych zaciągnęli Polacy w sprzyjających okolicznościach rynkowych. Teraz z niepokojem obserwują kursy walut i rosnące raty.

Czytaj więcej

 
Odkręć się ze spirali zadłużenia zdjęcie

Odkręć się ze spirali zadłużenia

Jak wynika z raportu Info Dług, opublikowanego w tym roku przez Biuro Informacji Gospodarczej, ponad 2 miliony Polaków boryka się z problemem zadłużenia, które obecnie wynosi łącznie blisko 100 mld zł. Ponadto, co dziesiąty zadłużony od ponad roku nie spłaca swoich długów. W ten sposób popada w spiralę zadłużenia, z której bardzo ciężko się wydostać. Istnieje jednak kilka sposobów na wyjście z pętli długów. Jakie? Podpowiada Michał Krajkowski, ekspert Domu Kredytowego Notus.

Czytaj więcej

 

Bankowe oferty dla zamożnych

Brak konieczności stania w długich kolejkach do bankowego okienka w zatłoczonych poczekalniach, indywidualnie przydzielony pracownik banku, który zna swojego klienta z imienia i nazwiska, concierge organizujący wakacje, czarna karta kredytowa w kieszeni – komu banki oferują takie udogodnienia?

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 9