Artykuł Dodaj artykuł

JWW z tytułem Gazeli Biznesu 2022

„Pewny partner na niepewny czas” – tak o JWW pisze Puls Biznesu, który wyróżnił nas w prestiżowym konkursie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) w rankingu „Gazele Biznesu 2022”.

Pewny partner na niepewny czas” – tak o JWW pisze Puls Biznesu, który wyróżnił nas w prestiżowym konkursie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) w rankingu „Gazele Biznesu 2022”.

 

JWW z tytułem Gazeli Biznesu 2022

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking dla firm, które wykazują tendencje wzrostowe. Puls Biznesu organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy efektywnie zarządzanych, transparentnych i cieszących się dobrą kondycją finansową przedsiębiorstw.

Obecność w gronie laureatów Gazeli Biznesu daje nam ogromną satysfakcję i szczególną motywację do przyszłych działań. Ten tytuł utwierdza nas w przekonaniu, że nasze starania pod kątem rozwoju przynoszą wymierne efekty – mówi Aleksander Widawski, Wiceprezes JWW Biura Rachunkowego.

Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Udział w nim jest bezpłatny, a pozycję w klasyfikacji ustala się na podstawie procentowego wzrostu obrotów osiągniętego w badanym okresie trzech lat.

Artykuł z Aleksandrem Widawskim, Wiceprezesem Zarządu: Pewny partner na niepewny czas – Puls Biznesu – pb.pl

 

Dziękujemy za to szczególne wyróżnienie!

Artykuł został dodany przez firmę

JWW Biuro Rachunkowe

JWW działa w sercu Wrocławia już od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami reprezentującymi różne sektory gospodarki pozwoliło nam poznać potrzeby i specyfikę rynku. Jako członek międzynarodowych organizacji pozostajemy w ścisłym kontakcie z ekspertami z całego świata.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.